Волонтерський загін

Хто не знає минулого, той не має майбутнього - це девіз Інституту історичної освіти. Недавно, наша країна відсвяткувала 66-ту річницю перемоги у Великій Вітчизняній війні. І кому, як не студентам нашого інституту, берегти пам'ять про цю подію, дбати про людей які це зробили, та шанувати тих, хто поліг?
View more presentations from Bearious
Інститут історичної освіти бере активну участь у патріотичному вихованні молоді. В ІІО функціонує Волонтерський загін, колектив якого відвідує ветеранів, проводить з ними цікаві, теплі бесіди, надає різноманітну підтримку та допомогу. Багато хто з цих людей самотні, а тому, таке спілкування з молоддю для них дуже важливе.
Волонтерський загін разом із Студрадою ІІО організовує для ветеранів культурну програму. Запрошують до ІІО, де влаштовують «Вечори пам’яті», приурочені до знаменних дат в історії українського народу.
Одним із таких заходів, був вечір приурочений 67-ій річниці визволення Києва від фашистських загарбників. На який був запрошений ветеран Великої Вітчизняної війни Рябухін М.А. Студенти підготували різноманітні доповіді на тематику Другої Світової війни, які супроводжувалися показами слайдів. Були виконані патріотичні пісні, та зі своєю доповіддю виступив сам Рябухін М.А.
Систематично в ІІО проводяться зустрічіз Радою Ветеранів НПУ ім. М.П. Драгоманова. ІІО шанує та цінує внесок ветеранів ВВВ в долю українського народу, дякує їм за мирне життя, виражаючи свою вдячність врученням орденів Інституту.
Волонтерський загін разом з дирекцією ІІО, організовує та проводить екскурсії в музеї. Зокрема в музей Великої Вітчизняної війни, та в Державний музей – заповідник «Битва за Київ у 1943 році».
В ІІО 15.02.2010 був проведений круглий стіл «Проблеми впровадження новітніх наукових розробок у навчальний процес при вивченні Другої Світової та Великої Вітчизняної війни».
Та не тільки ветеранів цієї війни ми шануємо. Проводився вечір пам’яті, приурочений Дню виведення військ з Афганістану, на якому виступали ветерани афганської війни. Спільними зусиллями наших студентів, та «Українською Спілкою ветеранів Афганістану», була проведена виставка «Афганістан. Уроки війни» на якій було представлена зброя та спорядження воїнів інтернаціоналістів.
14.10.2010 був проведений концерт до дня Українського козацтва, на якому заспівав чарівних українських пісень хоровий ансамбль ІІО «Золоте перевесло». Відбувалися козацькі розваги між найспритнішими хлопцями. А також проводилося нагородження студентів, які беруть найактивнішу участь у житті Інституту.
Восени наші волонтери спільно зі студентами займаються прибиранням та упорядкуванням парків, заповідників, меморіальних комплексів Києва та околиць. Одним з таких було упорядкування меморіального комплексу «Биківнянські могили», де наші студенти не тільки привели все до ладу, а й поклонилися праху загиблих, вшанували їх пам'ять. Майже щомісяця наші студенти проводять упорядкування парків Києва.
З тих пам’ятних, переможних травневих днів далекого 1945р. минуло більш як шістдесят років. Але від цього, значення Перемого не зменшуються. Саме завдяки ветеранам ми живемо під сучасним, мирним небом. Наші студенти це дуже добре розуміють і їхньою метою є не допустити забуття цієї події. в майбутньому. Адже завдяки тим хто поліг, ми з вами зараз живемо в мирній, Українській державі. Вічна Їм пам'ять. Ніщо не забуте, ніхто не забутий!

Server Time: 2017-12-14 16:42:39