Інститут історичної освіти

Дебют першокурсника 2013

Деталі

d-30В Інституті історичної освіти НПУ ім. М.П. Драгоманова відбувся «Дебют першокурсника-2013». В заході взяли участь усі 5 академічних груп першого курсу. Організатором виступила Студентська рада Інституту історичної освіти.

Дебют першокурсника – це захід, який започатковано в НПУ Драгоманова з метою виявлення талантів, реалізації спільних студентських креативних ідей і подальшому пошуку активних студентів.

 

Такі заходи сприяють активізації культурного життя студентської молоді, залучення першокурсників до традицій університету, виявлення та підтримки студентських талантів, зміцнення дружніх зв’язків між студентами університету.

Цього року першокурсники зуміли якнайкраще продемонструвати свої таланти та командний дух; віртуозну гру на флейті та бас-гітарі, милозвучне звучання пісень українською, англійською мовами; запальні, ритмічні танці; КВНівський гумор. Не обійшлося і без традиційних студентських пародій на викладачів.

До присутніх звернувся директор Інституту історичної освіти, професор Олександр Олександрович Сушко. Він привітав усіх присутніх зі святом і зробив сміливу заяву, що цей дебют був найкращим за 7 років.

Хочеться подякувати всім учасникам та організаторам за прекрасний концерт, а глядачам – за підтримку!ІстФак –Чемпіон!

Нижче дивіться фотозвіт дебюту:

d-1

d-2

d-3

d-4

d-5

d-6

d-7

d-8

d-9

d-10

d-11

d-12

 d-13

d-14

d-15

d-16

d-17

d-18

d-19

d-21

d-22

d-23

d-24

d-25

d-26

d-27

d-28

d-29

d-30

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

6822116
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
583
2939
3522
5404158
73740
139385
6822116

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-18 05:18:28
   

Хто на сайті?  

На сайті 60 гостей та один учасник

  • engladNub
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ