Інститут історичної освіти

Зустріч студентів та викладачів з Святішим Патріархом Київським і Всієї Руси-України Філаретом

Пример изображения   4 жовтня у приміщенні Інституту історичної освіти відбулась зустріч студентів та викладачів інституту з Святішим Патріархом Київським і Всієї Руси-України Філаретом. Це є давньою традицією нашого інституту, що була започаткована керівництвом інституту у 1996 р.

На початку зустрічі викладачі, студенти інституту та гості (серед яких був Реєнт О.П. – д.і.н., професор, заступник директора Інституту історії, член-кор. НАН України, директор Інституту української філології к.ф.н., доцент Висоцький А.В., заввідділом історії України Другої світової війни Інституту історії НАН України, д.і.н., професор Лисенко О.Є. та інші) були урочисто нагороджені орденами та грамотами УПЦ (КП). Серед них:

•  Орденом Св. Миколи Чудотворця: директор Інституту історичної освіти, д.і.н., професор, заслужений діяч освіти України Сушко О.О., заступники директора інституту д.і.н., професор Виговський М.Ю. та к.і.н., доцент Вєтров І.Г.

•  Орденом Св. Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня: д.і.н., професор Потильчак О.В.

•  Орденом Св. Кирила і Мефодія: д.і.н., професор Чернега П.М., д.і.н., професор Ладиченко Т.В., к.ф.н., доцент Висоцький А.В.
  •  Орденом Св. Великомучениці Варвари: к.і.н., професор академії СБУ Вронська Т.В.
  • Благословенною грамотою УПЦ (КП): д.і.н., професор, заступник директора Інституту історії, член-кореспондент НАН України Реєнт О.П., к.е.н. Осмоловський С.О., д.і.н., професор Журба М.А., д.і.н., професор Падалка С.С., д.і.н., професор Борисенко В.Й., заввідділом історії України Першої та  другої світових воєн Інституту історії НАН України, д.і.н., професор Лисенко О.Є., декан вечірнього факультету к.п.н., доцент Зінченко Л.М., д.т.н., професор Лебедєв М.М., викладач Камбалова Я.М., викладач Бакка Т.В.

•  Патріаршою грамотою – найкращі студенти: Андреєв А., Мазуренко О., Коваль О., Костюк Д., Свинцицький С., Оніщенко С., Звірянський А.

Також Його святість прочитав лекцію студентам І-го курсу про важливість вибору віри у наш час, яку залюбки послухали й викладачі та гості.

Фото цієї події можна подивитись тут.

Server Time: 2017-12-18 05:23:05

На сайті 110 гостей та один учасник