Інститут історичної освіти

Візит Святішого Патріарха Київського і Всієї Руси-України Філарета

Запрошувати у свою alma mater визначних гостей для драгоманівців-істориків уже стало гарною звичкою. А щорічний візит до Інституту історичної освіти Святішого Патріарха Київського і Всієї Руси-України Філарета  - добра традиція, започаткована керівництвом інституту ще 1996-го року.

Так і 1 жовтня наш навчальний заклад відвідав Його Святість. На початку зустрічі викладачі інституту, гості та студенти були нагороджені орденами та відзнаками УПЦ (КП).Серед них:

Орденом Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ ступеня - Осмоловський Сергій Олександрович завідувач кафедри   всесвітньої історії, професор.

Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня  -
             - Журба Михайло Анатолійович завідувач кафедри історії та археології слов’янських народів, доктор історичних наук, професор.
             - Падалка Сергій Семенович доктор історичних наук, професор кафедри історії та археології слов’янських народів.
             - Кузьминець Олександр Васильович – доктор історичних наук, професор кафедри історії та історіософії.

Орденом Святого Миколи Чудотворця - Борисенко Володимир Йосипович завідувач кафедри історії України. Доктор історичних наук, професор.

Орденом Святих Кирила і Мефодія -  Козачук Ганна  Олександрівна – професор кафедри української філології.

Медаллю Святих Кирила і Мефодія - Андрєєв Андрій Сергійович – голова студентського самоврядування інституту, студент  IV курсу.

Потім Святійший прочитав студентам, викладачам та гостям Інституту лекцію про важливість правильного вибору, сенс та цінність земного життя людини. Також Його Святість люб’язно відповів на запитання студентів і викладачів.

Server Time: 2017-11-19 08:48:30

На сайті один гість та відсутні користувачі