Інститут історичної освіти

Міжнародна конференція «Доба гетьмана І. Мазепи в європейській історії: міфи і реалії»

7 листопада відбулася організована Інститутом історичної освіти за ініціативи кафедри історії України  міжнародна науково-теоретична конференція «Доба гетьмана І.Мазепи в європейській історії: міфи та реалії».

Пленарне засідання конференції, яке проходило у приміщенні «Українського дому», розпочалося о 10.00 після попередньої реєстрації учасників. Від імені ректора університету відкрив його перший проректор НПУ імені М.П. Драгоманова Володимир Павлович Бех. Він наголосив на великому значенні даного заходу для сучасної України, на необхідності викриття білих плям та перегляду застарілих стереотипів у національній історії. Також він оголосив офіційне привітання Президента України Віктора Андрійовича Ющенка організаторам, учасникам і гостям конференції. Також своє вітання присутнім  учасникам виголосив директор Інституту історії України НАН України Валерій Андрійович Смолій та архієпископ Переяслав-Хмельницький, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, ректор Київських духовних академії і семінарії, вікарій Київської єпархії Владика Димитрій. Із доповідями виступили такі знані в Україні та закордоном науковці, як В. Й. Борисенко, В. І. Сергійчук, Л.Г. Іванова, Т.В. Чухліб та із виступами з мультимедійним супроводом доповідали В. П. Коваленко, В.О. Ленченко та Н.Б. Реброва.

Продовжився хід конференції секційними засіданнями в Інституті історичної освіти по вул. Освіти 6, у ході яких взяли участь як знані науковці, молоді вчені так і аспіранти та студенти вузів з України та зарубіжних країн. Закінчилась конференція підсумковим засіданням, на якому була прийнята ухвала про поглиблення наукових досліджень і висвітлення політики уряду І. Мазепи у навчальному процесі університетів України, активізацію популяризації історичної правди в засобах масової інформації про політику і особу гетьмана І. Мазепи.

Переглянути фото цієї події ви можете, перейшовши за цим посиланням.

Server Time: 2017-11-19 06:54:49