Інститут історичної освіти

Зустріч з Арсенієм Яценюком

Деталі
   Екс-голова Верховної Ради України, народний депутат Верховної Ради України VI скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, лідер «ФРОНТУ ЗМІН» Арсеній Яценюк приїхав до Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету ім. Драгоманова на запрошення студента першого курсу Дмитра Коваленко, який написав Арсенію Петровичу листа.
   «Зовсім нещодавно, на одній з пар, ми обговорювали особистості відомих українських політиків. Говорили і про Вас. Я при всіх заприсягнувся, що познайомлюся з Вами і доведу, що можливо втілити мрію. Я хотів би організувати зустріч студентів нашого інституту з Вами», – йшлося у листі, на який відгукнувся Арсеній Яценюк.
На початку зустрічі Арсеній Яценюк зазначив, що історія України є однією з засад формування політичної нації і формування майбутнього країни, але вона мала багато версій. «Її писали під ситуацію, під той політичний процес, який виникав. Історію писали не такою, якою вона була, а такою, яка була вигідна. Тому в мене прохання – напишіть справжню історію України. Бо і зараз Міносвіти рекомендує до викладання шість підручників, а я не розумію, як можуть бути шість версій історії країни», – сказав Арсеній Петрович.

   Арсеній Яценюк зазначив, що це вже третє коло отримання незалежності України «і ми повинні розірвати це коло – коли ми отримуємо шанс, а потім його втрачаємо».

   «Країна і зараз знаходиться в дуже складній ситуації. З одного боку у нас один великий сусід на сході, з другого – великий сусід на заході, але вони ніяк не перетинаються з українським інтересом. Бо і Росія, і Європейський Союз мають власні інтереси. Україна може вижити лише одним шляхом – мати власний український інтерес. Повинна бути не прозахідна чи просхідна, а проукраїнська політика, тоді все буде по-іншому», – наголосив Гість.

   Він вважає, що сильну державу будує політично свідома нація, і саме вчителі відіграють вирішальну роль у формуванні особистостей, з яких має складатися сильне і розвинене суспільство. «Ваша професія пов’язана з минулим, але лише задля того, щоб створити майбутнє», – резюмував Арсеній Яценюк.

©"Фронт Змін" http://frontzmin.org/ns.jsp?locale=uk_UA&an=127
   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

8507909
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
6691
7335
24932
7052311
119497
145065
8507909

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-03-20 22:06:01
   

Хто на сайті?  

На сайті 96 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ