Інститут історичної освіти

Драгоманівці-історики дискутують про НАТО

8 квітня 2009 року в інституті відбулись дебати для студентів Інституту історичної освіти НПУ ім. М.П.Драгоманова «Україна в НАТО: За та Проти». Організаторами виступили Інститут Європейського Поступу та студентська рада Інституту історичної освіти.

Захід потішили своєю присутністю такі високоповажні гості як п. Сергій Терешко - головний спеціаліст Координаційного бюро з питань Європейської та євроатлантичної інтеграції (Секретаріат Кабінету  Міністрів України), п. Борис Криминецький – начальник управління євроатлантичної інтеграції генерал-майор (Генеральний штаб Збройних Сил України), п. Едуард Ільїн – Президент Інституту Європейського Поступу, п. Михайло Колібабчук - виконавчий директор Південно-Українського Центру розвитку громадянського суспільства, та п. Сергій Пархоменко – головний редактор інтернет-видання Євроатлантична газета.
   З 11. 00 до 12. 00 тривала жвава дискусія між учасниками дебатів, експертами та аудиторією. Зокрема студенти: Лособик Костянтин, Шуляр Сергій, Радчук Віталій та Скоморохов Артем, розповіли про перспективи України після вступу до Північно-Атлантичного Альянсу. Їхні опоненти: Завадський Олександр, Ковальов Георгій, Литовка Костянтин та Ралко Роман, відстоювали позицію проти НАТО. Експерти підвели підсумки та дали об’єктивну оцінку відносинам України з НАТО на сучасному етапі. Ініціатором та модератором дебатів був студент V курсу Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова - Радчук Андрій.
   З 12.00 до 13.00 відбувся розширений брифінг за участю експертів, керівників студентських рад університету, студентів та журналістів газетних видань Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова: Педагогічні кадри, Глобус, Іст F.A.Q., Неформат та інтернет-видання Євроатлантична газета.
Загалом, учасники дебатів залишилися дуже задоволені заходом, навіть ті, хто не був прихильником інтеграції України до НАТО. В одному зійшлися всі – такі заходи треба проводити і надалі, в різних вузах країни.

Переглягути фото

6720871