Інститут історичної освіти

Драгоманівці-історики дискутують про НАТО

Деталі

    8 квітня 2009 року в інституті відбулись дебати для студентів Інституту історичної освіти НПУ ім. М.П.Драгоманова «Україна в НАТО: За та Проти». Організаторами виступили Інститут Європейського Поступу та студентська рада Інституту історичної освіти.

   Захід потішили своєю присутністю такі високоповажні гості як п. Сергій Терешко - головний спеціаліст Координаційного бюро з питань Європейської та євроатлантичної інтеграції (Секретаріат Кабінету  Міністрів України), п. Борис Криминецький – начальник управління євроатлантичної інтеграції генерал-майор (Генеральний штаб Збройних Сил України), п. Едуард Ільїн – Президент Інституту Європейського Поступу, п. Михайло Колібабчук - виконавчий директор Південно-Українського Центру розвитку громадянського суспільства, та п. Сергій Пархоменко – головний редактор інтернет-видання Євроатлантична газета.
   З 11. 00 до 12. 00 тривала жвава дискусія між учасниками дебатів, експертами та аудиторією. Зокрема студенти: Лособик Костянтин, Шуляр Сергій, Радчук Віталій та Скоморохов Артем, розповіли про перспективи України після вступу до Північно-Атлантичного Альянсу. Їхні опоненти: Завадський Олександр, Ковальов Георгій, Литовка Костянтин та Ралко Роман, відстоювали позицію проти НАТО. Експерти підвели підсумки та дали об’єктивну оцінку відносинам України з НАТО на сучасному етапі. Ініціатором та модератором дебатів був студент V курсу Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова - Радчук Андрій.
   З 12.00 до 13.00 відбувся розширений брифінг за участю експертів, керівників студентських рад університету, студентів та журналістів газетних видань Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова: Педагогічні кадри, Глобус, Іст F.A.Q., Неформат та інтернет-видання Євроатлантична газета.
Загалом, учасники дебатів залишилися дуже задоволені заходом, навіть ті, хто не був прихильником інтеграції України до НАТО. В одному зійшлися всі – такі заходи треба проводити і надалі, в різних вузах країни.

Переглягути фото

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

7778785
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2128
2266
13708
6364046
53198
114604
7778785

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-09-22 23:15:18
   

Хто на сайті?  

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ