Інститут історичної освіти

Вітаємо!

Деталі Image
22 грудня 2009 року викладач кафедри методики викладання історії та суспільно-політичних дисциплін Інституту історичної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова Мелещенко Тетяна Володимирівна отримала грант президента України для обдарованої молоді на 2010 рік для реалізації проекту «Шляхи подолання проявів расизму, дискримінації і ксенофобії як негативних елементів суспільної комунікації в молодіжному середовищі України».

Церемонія нагородження відбулася в Секретаріаті президента України. З привітальним словом виступили Президент України В. Ющенко, віце прем’єр-міністр України І. Васюнник, міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Ю. Павленко, президент НАН України Б. Патон.

Image
З виступу Президента: «Сьогодні на державному рівні відзначаємо науковий доробок молодого покоління українських науковців. Без перебільшення можу сказати – у цій залі присутні найталановитіші молоді люди з різних регіонів України, які представляють майже всі галузі нашої науки».
Безперечно, відзначив Президент, в української науки є майбутнє - і держава має докласти всіх зусиль, щоб належним чином підтримати науковців, забезпечити умови для реалізації їхніх талантів. Серед позитивних здобутків у цьому контексті він назвав збільшення кількості та розмірів стипендій і премій для молодих науковців, надання грантів для проведення досліджень.

Вітаючи юнаків і дівчат, які вибороли право отримати гранти для здійснення своїх неординарних творчих проектів у наступному році, В.Ющенко зазначив, що серед цих проектів є медичні, історичні, з розвитку інформаційного простору, а також спрямовані на розвиток громадянської активності молоді, забезпечення її зайнятості, підтримку соціально уразливих категорій населення тощо.
«Усі 44 проекти є актуальними для нашої країни», - сказав він. (У 2009 році рішенням Експертної ради рекомендовано 44 проекти на здобуття грантів Президента для обдарованої молоді на 2010 рік на загальну суму понад 2 млн. 960 тис. грн.)
«Попереду вас чекає найбільш відповідальна робота – реалізація власних проектів. Дякую за ту працю, яку ви продемонстрували, за любов до науки, за ваші досягнення, за любов до країни»!

1921

Server Time: 2017-11-19 14:07:13