Другі всеукраїнські драгоманівські читання молодих істориків

Шановні колеги!

Кафедра джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін і студентське наукове товариство Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова проводять Другі всеукраїнські драгоманівські читання молодих істориків: Актуальні проблеми вітчизняної та світової історії.

Під час роботи конференції передбачається обговорення наступних тематичних концентрів:

Давня і середньовічна історія України та країн Світу;

Актуальні проблеми історії України та всесвітньої історії нового часу;

Питання світової історії XX ст.

М.П. Драгоманов і європейський просвітницький рух.

До участі в роботі конференції запрошуються студенти, аспіранти, молоді науковці педагогічних вузів України.

Програмою роботи конференції передбачені виступи провідних вчених Інституту історії України НАН України, фахівців із проблематики давньої, середньовічної, нової та новітньої історії, знавців драгоманівської тематики.

Конференція проводиться в режимі пленарного та секційних засідань. Початок реєстрації учасників конференції 28 лютого 2008 р. з 9.00 за адресою: 03037, м. Київ-37, вул. Освіти 6, кімн. 40 (кафедра джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін Інституту історичної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова).

Початок роботи пленарного засідання конференції 28 лютого 2008 р. о 10.00 (ауд. 25), а секційних засідань о 14.00 (ауд. 25; конференц-зал інституту, 3 поверх навчального корпусу).

Для участі в роботі конференції необхідно до 1 січня 2008 р. надіслати поштою заявку (форма додається), а до 20 січня 2008 р. - тези доповіді чи повідомлення (в роздрукованому та електронному вигляді - формат Mscrosoft Word) на адресу організаційного комітету: 03037, м. Київ-37, вул. Освіти 6, кімн. 40 (кафедра джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін Інституту історичної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова). Контактний телефон (044)249-84-19.

Заявки та тези можна надсилати на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.1@rambler.ru

Вимоги до оформлення тез наукових доповідей і повідомлень додаються (*.pdf).

Заступник голови Оргкомітету конференції, доктор історичних наук, професор      О.В. Потильчак

2062

Server Time: 2018-07-17 03:43:09