Зі святом перемоги!

Image

Вже вшістдесяттретє ми знову зустрічаємо День Перемоги – свято, велич якого воістину не тьмяніє з роками. Воно щоразу радістю й щемною тугою озивається в кожному серці, бо нема в Україні сім'ї чи родини, якої б не торкнулась війна своїм чорним зловісним крилом. Мільйони людських життів і мільйони скалічених доль, згорьовані материнські очі й бездонна вдовина печаль, зруйновані села, міста і сплюндрована земля – ось що залишили по собі фашисти в далекому 45-му. Та озброєному до зубів агресору, на якого працювала вся поневолена Європа, не під силу було здолати високий дух свободолюбного народу і його непохитну (!) віру в перемогу.

Ваш героїзм, Ваша хоробрість і безмежна любов до Вітчизни, шановні ветерани, переконливо довели, що Україна ніколи не скориться загарбникам. Сьогодні ми, молоде покоління незалежної України, низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто зупинив фашистську навалу ціною власного життя! Ми складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу. Для нас, повоєнних поколінь Ваш подвиг завжди зорітиме прикладом безкорисливого служіння Батьківщині, яскравим взірцем патріотизму й самопожертви заради мирного неба над рідною українською землею і щасливої долі нащадків.

Викладачі і студенти інституту історичної освіти.

Server Time: 2018-07-20 00:57:32