Конкурс для студентів НПУ імен М.П.Драгоманова

З НАГОДИ 169 РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Михайла Петровича ДРАГОМАНОВА

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ" АФГАНЦІ ЧОРНОБИЛЯ"
МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ М.П.ДРАГОМАНОВА

ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА ЗДОБУТТЯ СТИПЕНДІЇ ФОНДУ
КРАЩИМ СТУДЕНТАМ, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

у таких номінаціях:

1. За відмінні успіхи у навчанні;
2. За творчі досягнення;
3. За активну участь у громадському житті університету;
4. За високі спортивні досягнення.

Кандидатури студентів на призначення стипендії Всеукраїнської громадської організації "Асоціація "Афганці Чорнобиля" та Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова до 10 вересня 2010 року обговорюються на засіданнях профбюро студентів інституту, які подають кандидатури від інституту на кожну з відповідних номінацій. Інститути подають як кандидатів на стипендії Всеукраїнської громадської організації "Асоціація "Афганці Чорнобиля" та Міжнародного благодійного фонду таких студентів, які не отримували раніше іменних стипендій.

Кандидат на стипендію повинен до 10 вересня 2010 року подати наступні документи:
1. Витяг з протоколу засідання профбюро студентів Інституту чи факультету про висунення його кандидатури на стипендію.
2. Характеристику-рекомендацію, підписану директором Інституту чи деканом факультету, головою профбюро студентів Інституту чи факультету.
3. Ксерокопія чорнобильського посвідчення.
Зазначений пакет документів особисто подають претенденти на стипендії Всеукраїнської громадської організації "Асоціація "Афганці Чорнобиля" та Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова:
1) у номінації “За відмінні успіхи у навчанні” – завідувачу відділу виховної роботи Н.О.Ігнатовській (за адресою: вул. Пирогова, 9, Молодіжний центр);
2) у номінації “За творчі досягнення” – директору Центру культури і мистецтв І.В.Савченко (за адресою: вул. Пирогова, 9, Молодіжний центр);
3) у номінації “За активну участь у громадському житті університету” – голові Студентської ради університету М.І.Давидюку (за адресою: вул. Пирогова, 9, Молодіжний центр).
4) у номінації “За високі спортивні досягнення” – голові спортивного клубу “Олімп” О.П.Питомцю (за адресою:
вул. Тургенєвська, 3-9, кім. 1-28);

Усі подані вчасно документи претендентів на стипендію від інститутів чи факультетів розглядаються з 10.09.2010 до 20.09.2010 рр. на засіданні Студентської ради за участі керівників відповідного структурного відділу, заступників директорів інститутів з виховної роботи та претендентів на стипендію. Шляхом таємного голосування на цих засідання визначається один переможець у кожній номінації, якому буде призначено стипендію Всеукраїнської громадської організації "Асоціація "Афганці Чорнобиля" та Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова.

Урочисте засідання з нагоди вручення стипендій Всеукраїнської громадської організації "Асоціація "Афганці Чорнобиля" та Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова відбудеться 30 вересня 2010 року.

Server Time: 2018-05-20 09:41:37