Заступники директора

Виговський Микола Юрійович

Заступник директора з навчально-методичної роботи, доктор історичних наук, професор кафедри історії та археології слов'ян.

Народився 14 травня 1959 р.

Відмінник освіти України. Нагороджений орденами УПЦ КП «Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого» ІІІ та ІІ ст. (2001-2002 р.), Орденом Христа Спасителя (2003 р.), Орденом Святих Кирила і Мефодія Української православної церкви Київського патріархату (2004 р.), Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Подякою Київського міського голови.

Вєтров Ігор Георгійович

Заступник директора Інституту історичної освіти з виховної та наукової роботи, кандидат історичних наук, професор кафедри джерелознавства і спеціальних історичних дисциплін.

Захистив кандидатську дисертацію в 1999 році за спеціальністю 07.00.01-історія України. Тема: «Економічна експансія третього рейху та промисловість України в роки Другої світової війни».(науковий керівник д.і.н., проф. Коваль М.В.).

Науковий інтерес: Дослідник проблем історії України в міжвоєнний період і в період ІІ Світової війни

Автор монографії «Економічна експансія Третього рейху в Україні 1941-1944 рр.» - К., 2000. Співавтор монографій:

“Червона армія і рейхсвер:військово-технічна співпраця у 1922-1933 рр.”К.2008, “Радянська держава і православна церква в Україні в 20-х роках ХХ ст.”К. 2009 та понад 60 наукових праць.

Працює в НПУ імені М.П. Драгоманова з 1992 року.

Читає лекційні курси:

1) Спеціальні історичні дисципліни (І курс, денне відділення) лекції та семінарські заняття.

2) Міжнародна боністика і нумізматика (ІІ курс, денне відділення) лекції та семінарські заняття.

3) Спецкурс кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін «нацистський окупаційний режим в Україні. Соціально-економічний аспект» (V курс, денне відділення) лекції.

Відмінник освіти України (2005 р.).

Нагороджений орденами УПЦ КП «Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого» ІІІ та ІІ ст. (2001-2002 р.), Орденом Христа Спасителя (2003 р.), Орденом Святих Кирила і Мефодія(2004р.), Орденом Св. Миколи Чудотворця (2007р.), Орденом Св. Юрія Переможця (2008р.), Орденом Св. Архистратига Михаїла (2011р.) Української православної церкви Київського патріархату, Почесною грамотою та подякою Міністерства освіти і науки України, Подякою Київського міського голови, грамотою Верховної Ради України, відзнакою Всеукраїнського фонду сприяння міжнародному спілкуванню “Українського народного посольства”-орденом “За високий професіоналізм” (2011р.)

Server Time: 2017-05-25 05:00:58

На сайті один гість та відсутні користувачі