Вечори кіно

Деталі

    З ініціативи екс-голови студенстької ради гуртожитку Вови Онищука в гуртожитку №4 були запроваджені так звані "Вечори кіно", під час яких у кімнаті самопідготовки на великому екрані студенти Інстиуту історичної освіти могли подивитись шедеври і кращі картини світового кінематографу, розраховані на широке коло гядачів.

     Адже кіно може бути однією з розваг чи способом згаяти час, для когось це марна трата часу, але багатьом буде приємно подивитись гарний фільм на великому екрані у компанії друзів. Бо кіномистецтво одна із тих речей,  що на рівні з театром, музикою й літературою змушує (як казав великий поет) серце битись і оживати, щиро сміятись і перейматись долями героїв. 

    Сигнальним був обраний фільм американського режисера Френка Дарабонта «Втеча із Шоушенка», який на сьогодні займає 1-ше місце в списку 250 кращих фільмів за версією IMDb.  Осипати цю картину компліментами і різними епітетами не бачу сенсу, адже всі хто її бачив, неодмінно погодяться що вона варта перегляду. Ну а хто не мав такої нагоди – рекомендую неодмінно це зробити. Для проведення Вечора завідувачем кафедри історії та археології слов’янських народів був люб’язно наданий мультимедійний проектор, за що йому окрема вдячність усіх глядачів. 

    Тож 4 листопада  о 20.00  в кімнаті самопідготовки гуртожитку № 4 НПУ ім. М.П. Драгоманова розпочався перший «Вечір кіно». В приміщенні «яблуку нікуди було впасти» - так багато виявилось охочих до перегляду. Адже твої друзі, гарне кіно, кола, попкорн – непоганий варіант провести вечір та відпочити після напруженої роботи в бібліотеці. 

    Підводячи підсумки сигнального вечору можу сказати лише одне – сподобалось усім. І усі погодилися, що треба частіше проводити такі вечори. (Не можу не наголосити, що саме український, професійний дубляж покращує сприйняття і підсилює враження). Особисто я дивися цю картину вже не вперше, але кожного перегляду вона справляє неперевершене враження і неодмінно залишиться у списку моїх найулюбленіших фільмів.

Наступний вибір глядацької аудиторії впав на такі стрічки: Машина часу, Відпочинок за обміном, У пошуках щастя, Адмірал, Дванадцять, Американський ганкстер, Пропала грамота та ініші.

P.S. Обговорення даної ініціативи відбувається у відповідній гілці нашого форуму, а також переглянути декілька фото.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

6700138
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
821
9077
42727
5240148
91147
95629
6700138

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-19 06:50:46
   

Хто на сайті?  

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ