"Ми різні - ми рівні"

Деталі

 


18 жовтня 2011 р. студенти-суспільствознавці Інституту історичної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова під науковим керівництвом професора Ладиченко Т. В., доцента Бакка Т. В., старшого викладача Мелещенко Т. В. за сприяння дирекції Інституту презентували науковий проект на тему «Ми різні – ми рівні».


Презентація проекту відбулася в рамках міжнародного науково-практичного семінару «Викладання чутливих проблем історії у мультикультурному контексті», що проходив спільно з Радою Європи та МОНМС України.

 

Метою проекту була презентація України як мультикультурної держави, виховання духу толерантності та формування навичок співжиття у багатоманітному суспільстві

Тематика проекту є актуальною, так як наша держава є багатонаціональною, а отже і мультикультурною. Вона є отчим домом для 134-ох національних громад. Саме завдяки такому розмаїттю культур ми насолоджуємося неперевершеним колоритом української держави.
Багато національностей принесли свою родзинку в нашу культуру. Навіть зараз, у сучасному світі, де поширені процеси міграції, наша культура збагачується новими звичаями, традиціями, смаками. Україна на початку ХХІ ст. у силу історичних і геополітичних факторів знаходиться у центрі глобалізаційних та міграційних процесів, якими характеризується сучасне інформаційне суспільство. Україна зазнає також впливу світових міграційних процесів.

Будучи розташованою на східному кордоні Європейського Союзу, вона мимоволі стає притулком для тисяч мігрантів з Азії, Африки та Близького і середнього Сходу, які прагнуть добутися до країн західної Європи чи шукають притулку в самій Україні. Особливо помітний вплив справляють представники, що приїхали до нас з Азії, Африки та Америки. Всі 134 національності і новоприбувші є громадянами України.

В ході проекту студенти показали взаємопроникнення культур українців, росіян, поляків, молдаван, угорців, ромів, євреїв та інших національних громад. Всі дійства супроводжувалися історичними довідками, піснями, танцями та інсценізаціями. В результаті проекту студенти виробили гасло для співіснування:

Ми різні, адже маємо різне коріння і насіння.

Ми єдині, адже наша ненька – Україна!

Ми однакові, адже проростаємо на планеті – Земля!

    

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

9039133
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1904
5707
58029
7528240
250721
202713
9039133

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-05-26 05:43:22
   

Хто на сайті?  

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ