Вітаємо професора Чернегу П.М.

черньВітаємо доктора історичних наук, професора, академіка Академії наук вищої освіти, завідувача кафедри етнології та краєзнавства Інституту історичної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова Петра Макаровича Чернегу з 70-річчям від дня народження та 40-річчям науково-педагогічної і громадської діяльності.

Ми цінуємо і поважаємо Вас як вченого, педагога-професіонала, високоосвіченого, працездатного, цілеспрямованого і мотивованого керівника кафедри, патріота нашої багатостраждальної Батьківщини, який, не дивлячись на постійні зміни в суспільно-політичному житті нашої країни, завжди залишався вірним ідеалам національної освіти, захисником неперевершеної і високодуховної української культури та співучої і мелодійної української мови, проповідником національної ідеї, послідовним прихильником інтеграції України у європейське співтовариство як єдиновірного шляху до покращення рівня вітчизняної освіти і науки, кращої долі України та українського народу.

Зичимо Вам міцного козацького здоров’я, щастя і добробуту, натхнення у роботі і нових творчих злетів, бадьорості духу і здійснення усіх мрій!

Бажаємо Вам невтомного і вірного служіння Україні й українському народові на ниві освіти і науки!