Результати засідання стипендіальної комісії факультету історичної освіти

Деталі
Перегляди: 1011

 За результатами засідання прийнято рішення про надання академічної та соціальної стипендії студентам факультету історичної освіти за наслідками літнього модульного контролю 2016-2017 навчального року з 1 липня 2017 р

Протокол № 7

 

засідання стипендіальної комісії факультету історичної освіти

 

НПУ імені М.П. Драгоманова

 

7 липня 2017 року

 

Присутні: Сушко О.О. –  професор, голова комісії, декан факультету  історичної освіти;

 

                  Мелещенко Т.В. – заступник декана з виховної та наукової роботи;

 

                  Виговський М.Ю. –  заступник декана з навчальної роботи ;

 

                  Міркотан І.О. –  старший бухгалтер університету;

 

                  Голова профбюро студентів факультету – Матушанський Н.О.

 

                  Заступник голови профбюро студентів – Степанюк А.С.

 

                  Голова студентської ради факультету – Швець В І.

 

                  Заступник голови студентської ради факультету – Петриченко М.М.

 

                  Секретар комісії - Карпенко А.С. –  секретар деканату факультету.

 

 

 

Слухали: про надання академічної стипендії студентам факультету історичної освіти за наслідками літнього модульного контролю 2016-2017 навчального року з 1 липня 2017 р.;

 

$11)      Декана факультету історичної освіти Сушка Олександра Олександровича, який доповів про те, що на ІІ курсі за спеціальністю «історія» за державним замовленням навчаються 56 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів 25 осіб, в тому числі 3 особи з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище). За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:  

 

1

Купців Катерина Олегівна

23ісо

84,117

2

Кіндерес Катерина Миколаївна

23ісо

83,333

3

Павлюс Василина Василівна

22ісо

83,835

4

Бабейчик Діана Володимирівна

23ісо

83,056

5

Пугачова Еліна Віталіївна

22ісо

82,579

6

Геращенко Катерина Миколаївна

21іар

81,436

7

Герасименко Наташа Дмитрівна

23ісо

81,42

8

Юрченко Аліна Борисівна

23ісо

81,309

9

Велігоша Тетяна Петрівна

22ісо

79,339

10

Лагута Дмитро Сергійович

21іар

79,191

11

Чухомець Олексій Олексійович

22ісо

78,318

12

Гаврилко Юлія Юріївна

21іар

77,337

13

Наконечний Павло Юрійович

23ісо

77,094

14

Дергачова Вікторія Юріївна

23ісо

76,914

15

Дуплик Ірина Сергіївна

23ісо

76,766

16

Таратун Лілія Олександрівна

23ісо

74,741

17

Засадкевич Юлія Вікторівна

22ісо

76,505

18

Шмирка Алєксандра Миколаївна

23ісо

76,113

19

Литвин Олександра Русланівна

23ісо

74,72

20

Поліщук Антон Олександрович

22ісо

74,333

21

Данчева Вікторія Сергіївна

21іар

73,503

22

Малая Ганна Дмитрівна

23ісо

73,292

23

Нечипоренко Олександр Вікторович

22ісо

73,135

24

Іванов Денис Григорович

21іар

72,518

25

Шапошнікова Марія Євгенівна

23ісо

71,775

Ввійшли до рейтингу, але залашились поза лімітом стипендіатів

26

Ігнатченко Ілля Віталійович

22ісо

71,766

27

Гаврись Віта Вячеславівна

22ісо

71,595

28

Якуба Яна Іванівна

23ісо

71,253

29

Заболотна Анастасія Миколаївна

22ісо

70,767

30

Гриців Олександра Ігорівна

21іар

70,29

31

Тютюнікова Карина Едуардівна

23ісо

70,065

32

Бреусенко Анна Максимівна

22ісо

68,778

33

Малишко Анастасія Олександрівна

22ісо

68,562

34

Порох Зоряна Анатоліївна

22ісо

68,382

35

Кліпенштейн Аріна Андріївна

22ісо

68,184

36

Кривуненко Оксана Володимирівна

22ісо

67,941

37

Дубова Дарія Василівна

23ісо

67,743

38

Конончук Анастасія Вікторівна

22ісо

66,384

39

Масловська Тетяна Михайлівна

21іар

66,276

40

Вільхова Анастасія Олегівна

22ісо

65,988

41

Карабардін Андрій Валерійович

22ісо

65,619

42

Адаменко Олександр Миколайович

22ісо

64,998

43

Горян Ганна Андріївна

22ісо

64,872

44

Строкань Ольга Андріївна

21іар

63,864

45

Рябець Катерина Олександрівна

21іар

60,408

46

Мірончук Михайло Геннадійович

23ісо

59,895

47

Криворук Дмитро Віталійович

22ісо

57,951

48

Овсюк Роман Геннадійович

23ісо

60,435

49

Гульбандян Тамара Юріївна

21іар

55,206

 

$12)      Заступника декана з виховної та наукової роботи факультету історичної освіти Мелещенко Тетяну Володимирівну, яка доповіла про те, що на ІІІ курсі за спеціальністю «історія»  за державним замовленням навчаються 88 осіб. Встановлено ліміт стипендіатів 40 осіб, в тому числі 4 особи з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище). За результатами семестрової атестації до рейтингу включені:  

 

1

Левчун Яніна Валеріївна

39іп

92,52

2

Кладова Анастасія Андріївна

39іп

88,12

3

Примачик Аліна Юріївна

3імтс

87,31

4

Дубровська Ірина Валентинівна

3іеа

86,92

5

Гордійчук Ганна Василівна

3іксл

86,52

6

Коваль Ірена Віталіївна

3іксл

86,52

7

Антошко Олена Володимирівна

39іп

86,46

8

Корнійчук Ірина Олександрівна

3імтс

86,03

9

Трегубова Катерина Андріївна

3імтс

85,47

10

Плісецький Дімітрій Вікторович

3іеа

85,05

11

Якущенко Юрій Юрійович

3іксл

84,81

12

Пітух Христина Ігорівна

3іукт

84,69

13

Третьякова Ірина Юріївна

3імтс

84,29

14

Кушнір Вікторія Володимирівна

3імтс

84,07

15

Семенчук Олена Олександрівна

3імтс

83,99

16

Барабаш Лілія Віталіївна

3іукт

83,42

17

Юрчишин Павло Володимирович

3іеа

83,14

18

Вишнівський Дмитро Борисович

3іксл

83,08

19

Браташ Оксана Олександрівна

3іксл

82,98

20

Каліцун Надія Іванівна

3імтс

82,71

21

Карпішина Діана Ігорівна

3імтс

82,01

22

Хомич Роман Миколайович

39іп

81,79

23

Герасименко Владислав Олександрович

3іеа

81,78

24

Колпаков Валентин Олександрович

39іп

81,70

25

Кащук Ірина Романівна

3іукт

81,27

26

Мирниця Наталія Володимирівна

3іеа

81,25

27

Осмоловська Ірина Сергіївна

3імтс

80,91

28

Железняк Георгіна Янівна

3іеа

80,61

29

Булах Антон Андрійович

3іукт

80,49

30

Колодницький Владислав Павлович

3іукт

80,22

31

Сидорук Оксана Миколаївна

3імтс

79,91

32

Ганенко Артем Артемович

3імтс

79,79

33

Ратушна Олександра Валеріївна

3іеа

79,55

34

Баглаєвський Артем Олегович

39іп

79,52

35

Котюк Дарина Миколаївна

3іукт

79,05

36

Янголь Дмитро Миколайович

3іксл

78,33

37

Приходько Ліана Олександрівна

3іеа

77,94

38

Шихненко Владислав Васильович

39іп

76,96

39

Шакун Світлана Андріївна

3іукт

76,52

40

Соколовський Микола Володимирович

3імтс

76,46

Ввійшли до рейтингу, але залашились поза лімітом стипендіатів

41

Лотнік Роман Олександрович

(Відмова від академ. стипендії на користь соц.)

3іксл

78,84

42

Макаровець Олена Сергіївна

3іеа

76,09

43

Лобода Олександр Юрійович

3іксл

76,06

44

Собко Богдан Михайлович

39іп

76,05

45

Коберник Аліна Віталіївна

3іеа

75,76

46

Позня Анастасія Сергіївна

3імтс

75,46

47

Кучер Анастасія Вікторівна

39іп

75,07

48

Єфименко Вячеслав Романович

3іксл

74,75

49

Овсієнко Лілія Миколаївна

3іукт

74,47

50

Синяк Дмитро Юрійович

3іукт

74,47

51

Чернявська Вікторія Михайлівна

3іксл

74,45

52

Коряченко Альона Павлівна

3іксл

74,06

53

Шпунтенко Марія Олегівна

3іукт

73,99

54

Павліков Іван Олександрович

3іукт

72,74

55

Кувичинська Ольга Вікторівна

39іп

72,35

56

Баньковський Олександр Володимирович

39іп

72,10

57

Костишак Василь Іванович

3іеа

71,48

58

Горобець Анжеліка Валеріївна

3іеа

69,57

59

Тимків Олеся Михайлівна

3іеа

69,15

60

Нечаєва Анна Сергіївна

3іксл

69,10

61

Зелюкіна Юлія Миколаївна

3іукт

69,09

62

Ткачук Святослав Ігорович

3імтс

69,04

63

Демиденко Тетяна Василівна

3іукт

69,03

64

Музичук Максим Олександрович

3іукт

68,28

65

Шубер Олексій Анатолійович

3іксл

67,50

66

Батурін Вадим Олегович

3імтс

66,79

67

Фурсін Дмитро Олегович

39іп

65,62

68

Сокур Богдан Михайлович

ксл

65,21

69

Іщенко Вікторія Сергіївна

3імтс

64,73

70

Пащенко Тетяна Романівна

3іеа

62,03

71

Захарчук Марія Вікторівна

3імтс

61,85

72

Фіцколинець Вікторія Василівна

3іксл

60,70

73

Філіпов Руслан Олегович

3іеа

57,17

74

Безверхий Антон Олександрович

3імтс

56,76

75

Гаврилець Вадим Вікторович

3іксл

54,73

 

$13)      Заступника декана з навчальної роботи факультету історичної освіти Виговського Миколу Юрійовича, який доповів про те, що на ІV курсі за спеціальністю «історія»  за державним замовленням навчаються 104 особи. Встановлено ліміт стипендіатів 47 осіб, в тому числі 5 осіб з підвищеною стипендією (якщо їх рейтинговий бал 90 і вище). За результатами семестрової атестації до рейтингу включені: 

 

1

Хмельовський Олег Олександрович

4іукт

93,47

2

Святнюк Костянтин Дмитрович

4ікс

91,58

3

Матушанський Назарій Олександрович

4імтсл

91,39

4

Степанюк Анна Сергіївна

49іп

87,57

5

Чекиш Назар Вікторович

4ікс

87,52

6

Петриченко Микола Миколайович

4іеа

86,75

7

Цариценко Валерія Євгенівна

4ікс

86,69

8

Боінчан Андрій Геннадійович

49іп

86,40

9

Оніщенко Майя Олегівна

4іеа

86,36

10

Тишковець Таміла Анатоліївна

4імтсл

85,90

11

Чорна Наталія Анатоліївна

4іукт

85,55

12

Ряполова Ганна Володимирівна

49іп

85,43

13

Процишина Наталія Ігорівна

4іукт

85,27

14

Гуменюк Вікторія Вікторівна

4ікс

85,18

15

Татко Денис Олександрович

4іеа

85,17

16

Мороз Марко Вікторович

49іп

84,98

17

Нужная Аліна Іванівна

4іукт

84,75

18

Кісельов Сергій Сергійович

4імтсл

84,69

19

Грабінський Володимир Олексійович

4імтсл

84,62

20

Шимко Віта Віталіївна

49іп

83,75

21

Романюк Наталія Володимирівна

4іеа

83,71

22

Мостова Ілона Вікторівна

49іп

83,19

23

Попченко Іван Сергійович

49іп

82,88

24

Васильчук Тетяна Віталіївна

4ікс

82,75

25

Снігир Максим Сергійович

4імтсл

82,70

26

Гамчук Інна Ігорівна

4імтсл

82,67

27

Воробей Вячеслав Олегович

4імтсл

82,62

28

Семенюк Яна Михайлівна

4іеа

82,58

29

Кугук Дар`я Валеріївна

4іукт

82,38

30

Горкуша Тетяна Сергіївна

4іукт

82,30

31

Пісня Роман Олегович

4іеа

81,96

32

Панченко Ольга Сергіївна

4іеа

81,90

33

Льоліна Марина Сергіївна

4ікс

81,83

34

Федорук Андрій Ярославович

4іеа

81,51

35

Кочіш Юлія Валеріївна

4імтсл

81,40

36

Дрозденко Антон Павлович

49іп

81,21

37

Ткаченко Олексій Миколайович

49іп

81,21

38

Ковальчук Юлія Олегівна

4іеа

81,15

39

Гаврилюк Михайло Олексійович

4іеа

81,00

40

Степанчук Ангеліна Вячеславівна

4іеа

80,86

41

Сульжик Анастасія Вячеславівна

4іеа

80,74

42

Ємцова Дар`я Сергіївна

4імтсл

80,62

43

Девда Оксана Юріївна

49іп

80,42

44

Безкоравайна Єлизавета Василівна

49іп

79,92

45

Перловська Марія Русланівна

4іеа

79,52

46

Осташевський Микита Дмитрович

4імтсл

79,49

47

Вітрук Глорія Андріївна

4імтсл

79,01

Ввійшли до рейтингу, але залашились поза лімітом стипендіатів

48

Рохманюк Анна Олександрівна
(Відмова від академ. стипендії на користь соц.)

4іукт

80,52

49

Товт Юлія Сергіївна

49іп

78,99

50

Бугера Вікторія Іванівна

49іп

78,77

51

Корбун Ірина Сергіївна

49іп

78,50

52

Петришин Петро Іванович

4іеа

78,20

53

Дремблюга Наталія Володимирівна

4ікс

78,04

54

Худинець Михайло Васильович

4іукт

77,19

55

Коцюбинська Наталія Олександрівна

4іеа

75,41

56

Гичка Анна Сергіївна

4іукт

75,03

57

Мельниченко Лілія Сергіївна

4іеа

74,68

58

Бабич Сніжана Василівна

4іеа

74,40

59

Катеренюк Аліна Володимирівна

4ікс

74,38

60

Остапенко Діана Михайлівна

4ікс

73,18

61

Дмитрів Олеся Євгенівна

4імтсл

72,59

62

Грицун Ігор Геннадійович

4ікс

71,87

63

Великоклад Володимир Ігорович

4іукт

71,57

64

Самодрига Анастасія Володимирівна

4іукт

71,39

65

Якименко Яна Петрівна

4ікс

70,82

66

Куц Богдан Романович

4ікс

70,48

67

Латинський Вадим Віталійович

4ікс

69,55

68

Шмакова Ілона Владиславівна

4іукт

69,36

69

Філяс Лідія Петрівна

4іеа

69,00

70

Сагун Богдан Андрійович

4імтсл

68,54

71

Рибак Марія Андріївна

4імтсл

68,19

72

Климов Данило Юрійович

4імтсл

67,97

73

Зайва Анастасія Олександрівна

4іеа

67,20

74

Шевченко Ігор Володимирович

4імтсл

66,81

75

Бацвін Богдан Романович

49іп

66,39

76

Карасюк Єгор Владиславович

49іп

66,21

77

Штуль Ірина Олегівна

4іукт

63,87

78

Грошко Володимир Ігорович

4ікс

63,36

79

Гайворонська Оксана Ігорівна

4іеа

63,31

80

Гузенко Надія Олександрівна

4іукт

62,53

81

Сілецький Богдан Петрович

4ікс

59,45

82

Моргун Сергій Сергійович

4ікс

58,73

83

Халімон Світлана Володимирівна

4іеа

56,70

84

Душка Кирило Олександрович

4іеа

56,16

85

Качан Олександра Володимирівна

4іукт

55,90

86

Лосіхіна Ольга Олегівна

4імтсл

55,03

 

4)   Голову профбюро студентів факультету історичної освіти Матушанського Назарія Олександровича, який доповів про те, що на ІІ курсі (магістри)  за спеціальністю «історія»  за державнимзамовленнямнавчаються 35 осіб. Встановленолімітстипендіатів 16 осіб, в тому числі 2 особи з підвищеноюстипендією (якщоїхрейтинговий бал 90 і вище). За результатами семестрової атестації до рейтингу включені: 

 

1

Богомаз Оксана Юріївна

22міСО

98,73

2

Паламарчук Вікторія Василівна

22міСО

98,24

3

Кравченко Дмитро Юрійович

2міарсл

90,07

4

Міщенко Михайло Григорович

22міСО

89,80

5

Шевчук Лілія Володимирівна

22міСО

89,69

6

Цимбалюк Євгеній Русланович

22міСО

89,43

7

Лісовий Іван Сергійович

2міарсл

89,40

8

Теслович Євгенія Михайлівна

21міСО

89,32

9

Саханчук Віталій Володимирович

2міарсл

88,80

10

Скиба Марина Володимирівна

21міСО

88,65

11

Корецька Аліна Сергіївна

2міарсл

88,57

12

Ворон Наталія Павлівна

22міСО

88,03

13

Мачай Олена Олегівна

2міарсл

87,63

14

Івасіків Володимир Васильович

2міарсл

86,95

15

Лозян Марія Іванівна

21міСО

86,71

16

Бадьора Валерій Сергійович

21міСО

86,55

Ввійшли до рейтингу, але залашились поза лімітом стипендіатів

17

Песоцький Максим Миколайович

2міарсл

83,62

18

Мовчан Андрій Олександрович

21міСО

85,07

19

Ціпачевська Юлія Віталіївна

21міСО

84,92

20

Тараненко Юлія Ігорівна

21міСО

83,87

21

Змійовська Марія Ігорівна

21міСО

82,08

22

Наумович Аліна Владиславівна

2міарсл

81,81

23

Шамбір Ольга Володимирівна

2міарсл

80,38

24

Коваленко Андрій Ігорович

2міарсл

80,01

25

Рожкова Марина Юріївна

21міСО

78,89

26

Старанчук Катерина Володимирівна

21міСО

77,65

27

Михайленко Ірина Олександрівна

21міСО

76,07

28

Смирна Аліна Сергіївна

21міСО

75,70

29

Рудюк Олексій Володимирович

21міСО

75,37

30

Векленко Вікторія Олексіївна

21міСО

72,40

31

Горшкальов Ярослав Олегович

21міСО

70,51

32

Вишнівський Владислав Сергійович

21міСО

66,04

33

Швець Владислав Іванович

21міСО

60,75

 


 

Ухвалили:

 

$11)      у відповідності з постановою «Про порядок призначення і виплати стипендій» № 882 від 12 липня 2004 року затверджено Кабінетом Міністрів України, та на підставі засідання стипендіальної комісії факультету історичної освіти, протокол № 7  від  7 липня 2017 року надати академічну стипендію студентам факультету  історичної освіти, за літнього модульного контролю 2016–2017 навчального року з 1 липня 2017 року.

 

2 курс

 

1

Купців Катерина Олегівна

23ісо

1100 грн,00 коп.

2

Кіндерес Катерина Миколаївна

23ісо

1100 грн,00 коп.

3

Павлюс Василина Василівна

22ісо

1100 грн,00 коп.

4

Бабейчик Діана Володимирівна

23ісо

1100 грн,00 коп.

5

Пугачова Еліна Віталіївна

22ісо

1100 грн,00 коп.

6

Геращенко Катерина Миколаївна

21іар

1100 грн,00 коп.

7

Герасименко Наташа Дмитрівна

23ісо

1100 грн,00 коп.

8

Юрченко Аліна Борисівна

23ісо

1100 грн,00 коп.

9

Велігоша Тетяна Петрівна

22ісо

1100 грн,00 коп.

10

Лагута Дмитро Сергійович

21іар

1100 грн,00 коп.

11

Чухомець Олексій Олексійович

22ісо

1100 грн,00 коп.

12

Гаврилко Юлія Юріївна

21іар

1100 грн,00 коп.

13

Наконечний Павло Юрійович

23ісо

1100 грн,00 коп.

14

Дергачова Вікторія Юріївна

23ісо

1100 грн,00 коп.

15

Дуплик Ірина Сергіївна

23ісо

1100 грн,00 коп.

16

Таратун Лілія Олександрівна

23ісо

1100 грн,00 коп.

17

Засадкевич Юлія Вікторівна

22ісо

1100 грн,00 коп.

18

Шмирка Алєксандра Миколаївна

23ісо

1100 грн,00 коп.

19

Литвин Олександра Русланівна

23ісо

1100 грн,00 коп.

20

Поліщук Антон Олександрович

22ісо

1100 грн,00 коп.

21

Данчева Вікторія Сергіївна

21іар

1100 грн,00 коп.

22

Малая Ганна Дмитрівна

23ісо

1100 грн,00 коп.

23

Нечипоренко Олександр Вікторович

22ісо

1100 грн,00 коп.

24

Іванов Денис Григорович

21іар

1100 грн,00 коп.

25

Шапошнікова Марія Євгенівна

23ісо

1100 грн,00 коп.

 

 

 

3 курс

 

1

Левчун Яніна Валеріївна

39іп

1601 грн,00 коп.

2

Кладова Анастасія Андріївна

39іп

1100 грн,00 коп.

3

Примачик Аліна Юріївна

3імтс

1100 грн,00 коп.

4

Дубровська Ірина Валентинівна

3іеа

1100 грн,00 коп.

5

Гордійчук Ганна Василівна

3іксл

1100 грн,00 коп.

6

Коваль Ірена Віталіївна

3іксл

1100 грн,00 коп.

7

Антошко Олена Володимирівна

39іп

1100 грн,00 коп.

8

Корнійчук Ірина Олександрівна

3імтс

1100 грн,00 коп.

9

Трегубова Катерина Андріївна

3імтс

1100 грн,00 коп.

10

Плісецький Дімітрій Вікторович

3іеа

1100 грн,00 коп.

11

Якущенко Юрій Юрійович

3іксл

1100 грн,00 коп.

12

Пітух Христина Ігорівна

3іукт

1100 грн,00 коп.

13

Третьякова Ірина Юріївна

3імтс

1100 грн,00 коп.

14

Кушнір Вікторія Володимирівна

3імтс

1100 грн,00 коп.

15

Семенчук Олена Олександрівна

3імтс

1100 грн,00 коп.

16

Барабаш Лілія Віталіївна

3іукт

1100 грн,00 коп.

17

Юрчишин Павло Володимирович

3іеа

1100 грн,00 коп.

18

Вишнівський Дмитро Борисович

3іксл

1100 грн,00 коп.

19

Браташ Оксана Олександрівна

3іксл

1100 грн,00 коп.

20

Каліцун Надія Іванівна

3імтс

1100 грн,00 коп.

21

Карпішина Діана Ігорівна

3імтс

1100 грн,00 коп.

22

Хомич Роман Миколайович

39іп

1100 грн,00 коп.

23

Герасименко Владислав Олександрович

3іеа

1100 грн,00 коп.

24

Колпаков Валентин Олександрович

39іп

1100 грн,00 коп.

25

Кащук Ірина Романівна

3іукт

1100 грн,00 коп.

26

Мирниця Наталія Володимирівна

3іеа

1100 грн,00 коп.

27

Осмоловська Ірина Сергіївна

3імтс

1100 грн,00 коп.

28

Железняк Георгіна Янівна

3іеа

1100 грн,00 коп.

29

Булах Антон Андрійович

3іукт

1100 грн,00 коп.

30

Колодницький Владислав Павлович

3іукт

1100 грн,00 коп.

31

Сидорук Оксана Миколаївна

3імтс

1100 грн,00 коп.

32

Ганенко Артем Артемович

3імтс

1100 грн,00 коп.

33

Ратушна Олександра Валеріївна

3іеа

1100 грн,00 коп.

34

Баглаєвський Артем Олегович

39іп

1100 грн,00 коп.

35

Котюк Дарина Миколаївна

3іукт

1100 грн,00 коп.

36

Янголь Дмитро Миколайович

3іксл

1100 грн,00 коп.

37

Приходько Ліана Олександрівна

3іеа

1100 грн,00 коп.

38

Шихненко Владислав Васильович

39іп

1100 грн,00 коп.

39

Шакун Світлана Андріївна

3іукт

1100 грн,00 коп.

40

Соколовський Микола Володимирович

3імтс

1100 грн,00 коп.

 

4 курс

 

1

Хмельовський Олег Олександрович

4іукт

1601 грн,00 коп.

2

Святнюк Костянтин Дмитрович

4ікс

1601 грн,00 коп.

3

Матушанський Назарій Олександрович

4імтсл

1601 грн,00 коп.

4

Степанюк Анна Сергіївна

49іп

1100 грн,00 коп.

5

Чекиш Назар Вікторович

4ікс

1100 грн,00 коп.

6

Петриченко Микола Миколайович

4іеа

1100 грн,00 коп.

7

Цариценко Валерія Євгенівна

4ікс

1100 грн,00 коп.

8

Боінчан Андрій Геннадійович

49іп

1100 грн,00 коп.

9

Оніщенко Майя Олегівна

4іеа

1100 грн,00 коп.

10

Тишковець Таміла Анатоліївна

4імтсл

1100 грн,00 коп.

11

Чорна Наталія Анатоліївна

4іукт

1100 грн,00 коп.

12

Ряполова Ганна Володимирівна

49іп

1100 грн,00 коп.

13

Процишина Наталія Ігорівна

4іукт

1100 грн,00 коп.

14

Гуменюк Вікторія Вікторівна

4ікс

1100 грн,00 коп.

15

Татко Денис Олександрович

4іеа

1100 грн,00 коп.

16

Мороз Марко Вікторович

49іп

1100 грн,00 коп.

17

Нужная Аліна Іванівна

4іукт

1100 грн,00 коп.

18

Кісельов Сергій Сергійович

4імтсл

1100 грн,00 коп.

19

Грабінський Володимир Олексійович

4імтсл

1100 грн,00 коп.

20

Шимко Віта Віталіївна

49іп

1100 грн,00 коп.

21

Романюк Наталія Володимирівна

4іеа

1100 грн,00 коп.

22

Мостова Ілона Вікторівна

49іп

1100 грн,00 коп.

23

Попченко Іван Сергійович

49іп

1100 грн,00 коп.

24

Васильчук Тетяна Віталіївна

4ікс

1100 грн,00 коп.

25

Снігир Максим Сергійович

4імтсл

1100 грн,00 коп.

26

Гамчук Інна Ігорівна

4імтсл

1100 грн,00 коп.

27

Воробей Вячеслав Олегович

4імтсл

1100 грн,00 коп.

28

Семенюк Яна Михайлівна

4іеа

1100 грн,00 коп.

29

Кугук Дар`я Валеріївна

4іукт

1100 грн,00 коп.

30

Горкуша Тетяна Сергіївна

4іукт

1100 грн,00 коп.

31

Пісня Роман Олегович

4іеа

1100 грн,00 коп.

32

Панченко Ольга Сергіївна

4іеа

1100 грн,00 коп.

33

Льоліна Марина Сергіївна

4ікс

1100 грн,00 коп.

34

Федорук Андрій Ярославович

4іеа

1100 грн,00 коп.

35

Кочіш Юлія Валеріївна

4імтсл

1100 грн,00 коп.

36

Дрозденко Антон Павлович

49іп

1100 грн,00 коп.

37

Ткаченко Олексій Миколайович

49іп

1100 грн,00 коп.

38

Ковальчук Юлія Олегівна

49іп

1100 грн,00 коп.

39

Гаврилюк Михайло Олексійович

4іеа

1100 грн,00 коп.

40

Степанчук Ангеліна Вячеславівна

4іеа

1100 грн,00 коп.

41

Сульжик Анастасія Вячеславівна

4іеа

1100 грн,00 коп.

42

Ємцова Дар`я Сергіївна

4імтсл

1100 грн,00 коп.

43

Девда Оксана Юріївна

49іп

1100 грн,00 коп.

44

Безкоравайна Єлизавета Василівна

49іп

1100 грн,00 коп.

45

Перловська Марія Русланівна

4іеа

1100 грн,00 коп.

46

Осташевський Микита Дмитрович

4імтсл

1100 грн,00 коп.

47

Вітрук Глорія Андріївна

4імтсл

1100 грн,00 коп.

 

 

 

2 курс (магістри)

 

1

Богомаз Оксана Юріївна

22міСО

1601 грн,00 коп.

2

Паламарчук Вікторія Василівна

22міСО

1601 грн,00 коп.

3

Кравченко Дмитро Юрійович

2міарсл

1100 грн,00 коп.

4

Міщенко Михайло Григорович

22міСО

1100 грн,00 коп.

5

Шевчук Лілія Володимирівна

22міСО

1100 грн,00 коп.

6

Цимбалюк Євгеній Русланович

22міСО

1100 грн,00 коп.

7

Лісовий Іван Сергійович

2міарсл

1100 грн,00 коп.

8

Теслович Євгенія Михайлівна

21міСО

1100 грн,00 коп.

9

Саханчук Віталій Володимирович

2міарсл

1100 грн,00 коп.

10

Скиба Марина Володимирівна

21міСО

1100 грн,00 коп.

11

Корецька Аліна Сергіївна

2міарсл

1100 грн,00 коп.

12

Ворон Наталія Павлівна

22міСО

1100 грн,00 коп.

13

Мачай Олена Олегівна

2міарсл

1100 грн,00 коп.

14

Івасіків Володимир Васильович

2міарсл

1100 грн,00 коп.

15

Лозян Марія Іванівна

21міСО

1100 грн,00 коп.

16

Бадьора Валерій Сергійович

21міСО

1100 грн,00 коп.

 

Голова комісії                                                                    

 

Декан факультету історичної освіти                                             проф. Сушко О. О.      

 

Заступник декана

 

з навчальної роботи                                                                        проф. Виговський М. Ю.

 

Заступник декана

 

з виховної та наукової роботи                                                        Мелещенко Т. В. 

 

Голова профбюро                                                                            Матушанський Н. О.

 

факультету студентів                                                 

 

Голова студентської                                                                       Швець В. І.

 

 ради факультету

 

Заступник голови                                                                            Степанюк А. С.

 

профбюро студентів.

 

Заступник голови студентської                                                     Петриченко М. М.

 

 ради факультету

 

Старший бухгалтер університету                                                  Міркотан І. О.

 

Секретар комісії,

 

секретар факультету                                                                        Карпенко А. С. 

 

 

Протокол № 6 

засідання стипендіальної комісії факультету історичної освіти

НПУ імені М.П. Драгоманова

7 липня 2017 року

Присутні: Сушко О.О. –  професор, голова комісії, декан факультету  історичної освіти;

                     Мелещенко Т.В. –  заступник декана з виховної та наукової роботи;

                     Виговський М.Ю. –  заступник декана з навчальної роботи ;

                   Міркотан І.О. – старший бухгалтер університету;

                   Голова профбюро студентів факультету – Матушанський Н.О.

                   Заступник голови профбюро студентів – Степанюк А. С.

                     Голова студентської ради факультету – Швець В. І.

                     Заступник голови студентської ради факультету – Петриченко М. М.

                   Секретар комісії – Карпенко А.С. – секретар деканату факультету.

                  

Слухали: про надання соціальної стипендії студентам факультету історичної освіти за наслідками літнього модульного контролю 2016-2017 навчального року з 1 липня 2017 р.;

Ухвалили:

1) у відповідності з постановою «Про порядок призначення і виплати стипендій» №882 від 12 липня 2004 року затверджено Кабінетом Міністрів України, та на підставі засідання стипендіальної комісії факультету історичної освіти, протокол № 6  від  7 липня 2017 року надати соціальну стипендію студентам факультету  історичної освіти, за наслідками літнього модульного контролю 2016-2017 навчального року з 1 липня 2017 року.

$11.              Призначити соціальну стипендію з 1 липня 2017 року студентам факультету історичної освіти за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії:

а) студентам із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків:

2 курс, спеціальність «історія»

1

Дубова Дарія Василівна

23ісо

2000

сирота

2

Заболотна Анастасія Миколаївна

22ісо

2000

сирота

4 курс, спеціальність «історія»

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Ковальчук Юлія Олегівна

49іп

2000

сирота

2

Татко Денис Олександрович

4іукт

2000

сирота

3

Шмакова Ілона Владиславівна

4іукт

2000

сирота

4

Негер Василь Михайлович

49іп

2000

сирота

5

Халімон Світлана Володимирівна

4іеа

2000

сирота

6

Климов Данило Юрійович

41імтсл

2000

сирота

7

Кирпа Олександр Миколайович

4іукт

2000

сирота

8

Качан Олександра Володимирівна

4іукт

2000

сирота

9

Кравчук Яна Андріївна

4іксл

2000

сирота

10

Мазніченко Любов Олександрівна

49іп

2000

сирота

2 курс магістри, спеціальність «історія»

1

Рожкова Марина Юріївна

21міСО

2000

сирота

2

Наумович Аліна Владиславівна

2міарсл

2000

сирота

б) студентам, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та їх дітей (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років) відповідно до статті 44 Закону України “Про вищу освіту”

4 курс, спеціальність «історія»

1

Ляхевич Костянтин Анатолійович

49іп

1000

Учасник АТО

2

Корнієнко Олег Васильович

4іукт

1000

Учасник АТО

в) студентам із числа дітей-інвалідів та осіб з інвалідністю I—III групи:

2 курс, спеціальність «історія»

1

Якуба Яна Іванівна

23ісо

1000

Інвалід дитинства
(до  01.07.18)

2

Строкань Ольга Андріївна

21іар

1000

Інвалід дитинства (до 1.10.2018)

3

Ніколаєв Кирило Олегович

23ісо

1000

Інвалід дитинства (довічно)

3 курс, спеціальність «історія»

1

Лотнік Роман Олександрович

3іксл

1000

Інвалід дитинства (довічно)

2

Захарчук Марія  Вікторівна

31імтс

1000

Інвалід дитинства (до 01.11.2017)

4 курс, спеціальність «історія»

1

Куц Богдан Романович

4іксл

1000

Інвалід дитинства (01.05.19)

2

Рохманюк Анна Олександрівна

4іукт

1000

Інвалід дитинства (31.05.18)

3

Карасюк  Єгор Владиславович

49іп

1000

Інвалід дитинства (до 1.01.2019)

2 курс магістри, спеціальність «історія»

1

Коваленко Андрій Ігорович

2міарсл

1000

Інвалід по зору (до 15.05.19)

г) студентам, батьки яких є шахтарями, що мають стаж підземної роботи не менш як 15 років або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами I або II групи, відповідно до статті 5 Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці” – протягом трьох років після здобуття загальної середньої освіти:

3 курс, спеціальність «історія»

1

Кувичинська Ольга Вікторівна

39іп

1000

 

д) студентам, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), відповідно до статті 44 Закону України “Про вищу освіту”:

2 курс, спеціальність «історія»

1

Карабардін Андрій Валерійович

22ісо

1000

 

4 курс, спеціальність «історія»

1

Самодрига Анастасія Володимирівна

4іукт

1000

 

 

Голова комісії

Декан факультету історичної освіти                                                            проф. Сушко О.О.

Заступник декана

з навчальної роботи                                                                                         Виговський М.Ю.

Заступник декана

з виховної та наукової роботи                                                                      Мелещенко Т.В. 

Голова профбюро                                                                                           Матушанський Н.О.

факультету студентів                                                  

Голова студентської                                                                                        Швець В. І.

 ради факультету

Заступник голови                                                                                             Степанюк А. С

профбюро студентів.

Заступник голови студентської                                                                     Петриченко М. М.

 ради факультету

Старший бухгалтер університету                                                                    Міркотан І.О.

Секретар комісії,

секретар факультету                                                                                         Карпенко А.С.