Вечори кіно

Деталі

    З ініціативи екс-голови студенстької ради гуртожитку Вови Онищука в гуртожитку №4 були запроваджені так звані "Вечори кіно", під час яких у кімнаті самопідготовки на великому екрані студенти Інстиуту історичної освіти могли подивитись шедеври і кращі картини світового кінематографу, розраховані на широке коло гядачів.

     Адже кіно може бути однією з розваг чи способом згаяти час, для когось це марна трата часу, але багатьом буде приємно подивитись гарний фільм на великому екрані у компанії друзів. Бо кіномистецтво одна із тих речей,  що на рівні з театром, музикою й літературою змушує (як казав великий поет) серце битись і оживати, щиро сміятись і перейматись долями героїв. 

    Сигнальним був обраний фільм американського режисера Френка Дарабонта «Втеча із Шоушенка», який на сьогодні займає 1-ше місце в списку 250 кращих фільмів за версією IMDb.  Осипати цю картину компліментами і різними епітетами не бачу сенсу, адже всі хто її бачив, неодмінно погодяться що вона варта перегляду. Ну а хто не мав такої нагоди – рекомендую неодмінно це зробити. Для проведення Вечора завідувачем кафедри історії та археології слов’янських народів був люб’язно наданий мультимедійний проектор, за що йому окрема вдячність усіх глядачів. 

    Тож 4 листопада  о 20.00  в кімнаті самопідготовки гуртожитку № 4 НПУ ім. М.П. Драгоманова розпочався перший «Вечір кіно». В приміщенні «яблуку нікуди було впасти» - так багато виявилось охочих до перегляду. Адже твої друзі, гарне кіно, кола, попкорн – непоганий варіант провести вечір та відпочити після напруженої роботи в бібліотеці. 

    Підводячи підсумки сигнального вечору можу сказати лише одне – сподобалось усім. І усі погодилися, що треба частіше проводити такі вечори. (Не можу не наголосити, що саме український, професійний дубляж покращує сприйняття і підсилює враження). Особисто я дивися цю картину вже не вперше, але кожного перегляду вона справляє неперевершене враження і неодмінно залишиться у списку моїх найулюбленіших фільмів.

Наступний вибір глядацької аудиторії впав на такі стрічки: Машина часу, Відпочинок за обміном, У пошуках щастя, Адмірал, Дванадцять, Американський ганкстер, Пропала грамота та ініші.

P.S. Обговорення даної ініціативи відбувається у відповідній гілці нашого форуму, а також переглянути декілька фото.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

13039397
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
4718
10720
54089
11447010
418383
641921
13039397

Your IP: 34.204.191.0
Server Time: 2020-02-19 14:25:40
   

Хто на сайті?  

На сайті 384 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ