Дебют першокурсника 2013

Деталі

d-30В Інституті історичної освіти НПУ ім. М.П. Драгоманова відбувся «Дебют першокурсника-2013». В заході взяли участь усі 5 академічних груп першого курсу. Організатором виступила Студентська рада Інституту історичної освіти.

Дебют першокурсника – це захід, який започатковано в НПУ Драгоманова з метою виявлення талантів, реалізації спільних студентських креативних ідей і подальшому пошуку активних студентів.

 

Такі заходи сприяють активізації культурного життя студентської молоді, залучення першокурсників до традицій університету, виявлення та підтримки студентських талантів, зміцнення дружніх зв’язків між студентами університету.

Цього року першокурсники зуміли якнайкраще продемонструвати свої таланти та командний дух; віртуозну гру на флейті та бас-гітарі, милозвучне звучання пісень українською, англійською мовами; запальні, ритмічні танці; КВНівський гумор. Не обійшлося і без традиційних студентських пародій на викладачів.

До присутніх звернувся директор Інституту історичної освіти, професор Олександр Олександрович Сушко. Він привітав усіх присутніх зі святом і зробив сміливу заяву, що цей дебют був найкращим за 7 років.

Хочеться подякувати всім учасникам та організаторам за прекрасний концерт, а глядачам – за підтримку!ІстФак –Чемпіон!

Нижче дивіться фотозвіт дебюту:

d-1

d-2

d-3

d-4

d-5

d-6

d-7

d-8

d-9

d-10

d-11

d-12

 d-13

d-14

d-15

d-16

d-17

d-18

d-19

d-21

d-22

d-23

d-24

d-25

d-26

d-27

d-28

d-29

d-30

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

10717375
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2933
21944
108559
9035543
384458
389368
10717375

Your IP: 10.10.0.101
Server Time: 2019-10-18 03:52:37
   

Хто на сайті?  

На сайті 232 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ