Міжнародна конференція «Доба гетьмана І. Мазепи в європейській історії: міфи і реалії»

Деталі

Кафедра історії України проводить

Міжнародну науково-теоретичну конференцію

«Доба гетьмана І. Мазепи в європейській історії: міфи і реалії»

7 листопада 2008 року м. Київ

Під час роботи конференції передбачається обговорення наступних проблем:

1.     Європейський контекст політичної діяльності гетьмана І. Мазепи.

2.     Західноєвропейські тенденції соціально-економічної політики гетьмана І. Мазепи.

3.     Культурний контекст діяльності гетьмана І. Мазепи.

4.     Міфи і реалії доби гетьмана І.Мазепи в пам’яті нащадків.

   Для участі в конференції до 12 вересня 2008 року необхідно надіслати такі матеріали:

•  Заявку на участь у конференції. У заявці слід вказати ПІБ, науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи чи навчання, контактний телефон, якщо є – електронну адресу, номер ICQ/SKype та тему доповіді бажаючого.

•  Текст доповіді в одному примірнику (підписаному автором) та його електронний варіант. Стаття має бути оформлена відповідно до вимог ВАК України (обсяг не більше 0,5 др. арк.).

 Матеріали доповідей повинні відповідати наступним вимогам:

1.      Текст повинен бути набраний в Microsoft Word, гарнітура Times New Roman, через 1,5 інтервалу, 14 кеглем.

2.      1-й рядок: прізвище та ім’я автора статті; 2-й рядок: місто і місце роботи чи навчання – вирівнювання по правому краю.

3.      Посередині сторінки, у ВЕРХЬОМУ РЕГІСТРІ подається назва статті, під заголовком – дві короткі анотації: українською та російською мовами.

4.      Посилання даються по наростаючій у квадратних дужках [1],  відповідно посилань у тексті у кінці статті подається література.

Примітка.  Згідно Вимог ВАК України стаття повинна містити такі обов'язкові елементи: постановка проблеми в загальному вигляді та її звязок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень (історіографія проблеми), в яких започатковано розв'язання даної проблеми і на які опирається у своїй роботі автор; виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, яким присвячується дослідження; формулювання цілей (постановка завдання); виклад основного матеріалу з повним обгрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у цьому напрямі.

Просимо надсилати заявку на участь у роботі конференції за адресою: 03037 м. Київ, вул. Освіти 6, кімн. 31 (кафедра історії України), Е-mаіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальний секретар Оргкомітету - к.і.н., викладач Невінчана Ірина Олександрівна, секретар Оргкомітету – Кінаш Костянтин. Контактні телефони 8 (044) 244-09-09 ( пон.-п'ятн. 8.00.-13.00), 8-063-5993931

Планується екскурсія до столиці Гетьманщини м. Батурин

Оргкомітет залишає за собою право відбору доповідей для участі у конференції. Матеріали конференції планується надрукувати фаховому виданні, затвердженому ВАК України з історичних наук.

Витрати, пов’язані з участю в конференції (проїзд) беруть на себе учасники.

Реєстраційний внесок учасника конференції складає 70 гривень, оплата здійснюватиметься при реєстрації.

 Оргкомітет

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

11168791
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
22098
25011
102948
9569473
218037
617837
11168791

Your IP: 18.207.249.15
Server Time: 2019-11-13 20:01:59
   

Хто на сайті?  

На сайті 326 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ