Міжнародна науково-практична конференція

Деталі
Міжнародна науково-практична конференція
«Формування міжетнічної та міжконфесійної толерантності майбутніх вчителів засобами громадянської освіти»

5 листопада 2009 р. відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Формування міжетнічної та міжконфесійної толерантності майбутніх вчителів засобами громадянської освіти». Місце проведення – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 231). Організатори конференції – Інститут історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Міністерство освіти і науки України та Українсько-Канадський Проект “Розбудова демократії”, що здійснюється за підтримки Канадського Агентства Міжнародного Розвитку (CIDA). До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, що цікавляться питаннями громадянської освіти та виховання, толерантності, громадянського суспільства.
Терміни. Науковці та викладачі, що бажають взяти участь у конференції, мають надіслати до Оргкомітету доповідь не пізніше п’ятниці, 30 жовтня 2009 р. 
Програма конференції буде сформована на основі отриманих доповідей.
Вимоги до оформлення доповіді:
1. Статті мають відповідати вимогам ВАК України до структури наукової статті та містити такі елементи:
- постановка проблеми у загальному вигляді та зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями;
- аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття;
- формулювання цілей статті (постановка завдання);
- виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів;
- висновок з цього дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку.
2. Стаття подається українською або іншими мовами у електронному варіанті у вигляді файлу, який виконаний в текстовому редакторі MS Word for Windows, на дискеті, диску чи електронною поштою.
3. Текст статті має супроводжуватись шифром УДК і трьома анотаціями (українською, російською, англійською). Всі анотації повинні містити:
- прізвище, ініціали автора; 
- назву статті; 
- текст анотації (до 50 слів);
- перелік ключових слів. 
4. Матеріал в анотації викладають стисло і точно з використанням синтаксичних конструкцій, притаманних мові ділових документів, уникаючи складних граматичних зворотів..
5. Вимоги для оформлення тексту: всі поля 20 мм; шрифт Times New Roman, кегель 14, інтервал – 1,5; абзацний відступ – 10 мм. Рисунки й таблиці оформляються згідно з ДСТУ.
6. Перелік літературних джерел розташовується за алфавітом або в порядку їх використання після тексту статті з підзаголовком Література і виконується мовою оригіналу. 
7. Посилання на літературу в тексті подаються за таким зразком: [7,123], де 7– номер джерела за списком літератури, 123 – сторінка. Посилання на декілька джерел одночасно подаються таким чином: [1;4;8] або [2,32;9,48;11,257]. Посилання на архівні джерела – [15,арк.258,231зв]. 
8. Стаття обов’язково супроводжується авторською довідкою із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові (повністю); наукового ступеня, звання, посади, місця роботи; домашньої адреси і телефонів, адреси електронної пошти.

Статтю можна подати до Оргкомітету:
- електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- особисто: за адресою Київ, вул. Освіти, 6, каб. 48. 

Публікація доповідей. Планується публікація представлених доповідей у вигляді ваківської збірки. Вартість публікації – 15 грн. за сторінку. 

Витрати. Організатори конференції забезпечують харчування доповідачів. Дорожні витрати не відшкодовуються.

За довідками звертатись:
- електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою «Конференція»
- телефоном: (044) 520 1207 або
8 050 145 4631 – Бакка Тамара Володимирівна
8 096 746 7615 – Мелещенко Тетяна Володимирівна
   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

11135815
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
14133
26261
69972
9569473
185061
617837
11135815

Your IP: 35.175.180.108
Server Time: 2019-11-12 13:39:38
   

Хто на сайті?  

На сайті 427 гостей та відсутні користувачі

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ